YangtzeSolar působí jako jedna z nejstarších destilátů v Keni s největším projektem na střeše ve východní Africe

YangtzeSolar síly Jeden z nejstarších kýlových destilátorů s největším komerční střešní projekt ve východní Africe

16/01/2018

SHANGHAI, Čína, 2. listopadu 2017 - Společnost Yangtze Solar Power Co., Ltd, která je globálním lídrem ve fotovoltaickém průmyslu, oznámila, že dodala 924 kW FV modulů, které budou instalovány na střeše londýnského destilátoru , palírny v řece Athi, Keňa.


Společnost Solarcentury, která je významným mezinárodním vývojářem a nezávislým výrobcem elektrické energie, je největší komerční střešní instalací ve východní Africe. Instalací společnost London Distillers ušetří zhruba 180 000 USD v cenách elektřiny za rok a eliminuje 330 tun emisí uhlíku za rok.


Mohan Galot, předseda London Distillers poznamenal, že " vždy hledáme způsoby, jak zlepšit nákladovou efektivitu našich činností a chránit životní prostředí, a investování do solárních článků nám představilo řešení pro obě tyto ambice. "


" Jako historicky uznávaná lihovar, která dosáhla dlouhodobého obchodního úspěchu během své 125 leté historie, si London Distillers chápe důležitost investic do budoucnosti. " Poznamenala Gulnara Abudullina, generální ředitelka společnosti YangtzeSolar pro oblast Středního východu a Afriky. " Volba Solarcentury YangtzeSolar je odrazem jejich přesvědčení o dlouhodobém výkonu a spolehlivosti našich modulů " řekla paní Abudullina.