Yangtze Solar vyhrál sluneční nabídku pro vzdělání a teplem přijali delegáty z Pákistánu

Nedávno společnost Yangtze Solar úspěšně získala nabídku na solární projekt v Pákistánu; je to program KHADIM-E-PUNJAB UJAALA z ministerstva energetiky v Pákistánu, 20 000 systémů pro ukládání sluneční energie pro školy v provincii Pandžáb.

Dne 8. února 2018 byli delegáti ministerstva energie Punjab vyzváni k posvátnému slunci, aby podpořili výměnu, posílili vzájemné porozumění a prohloubili přátelství.

2pakistanenergystoragesysteminpakistanschool-17122134924.jpg

Na schůzce delegáti ministerstva energetiky Pandžábu poukazují na to, že v Pákistánu došlo k nedostatku energie, projevili se srdečně díky pozitivnímu přínosu Yangtze Solar k dodávkám energie v Pákistánu a doufají, že prohloubí výměny a posílí spolupráci v budoucím vývoji. "Čína a Pákistán mají hluboké přátelství a máme pocit, že přispějeme k energetickému zásobování Pákistánu", řekl prezident pan Bin. Zdůraznil také, že společnost Yangtze Solar bude aktivně provádět národní strategii "Jeden pás, jedna cesta" a bude se snažit o rozvoj čisté energie pro energetický průmysl. "Je to klíčový projekt, který se týká vzdělávání a národní strategie. Yangtze Solar bude tomuto projektu věnovat velkou pozornost, od navrhování až po výrobu, přísně dodržování mezinárodních norem a poskytování spolehlivých produktů. " Vyslovil pan Song Bin.

Doufáme, že od tohoto projektu existují další možnosti pro větší spolupráci, aby společně podporovaly výměny a spolupráci v oblasti energetiky v Pákistánu.