Yangtze Battery vyhrál tři velké ceny v CIES

Dne 24. a 26. dubna 2017 se v konferenci uskutečnila 7. mezinárodní konference o energetické skladbě Číny (CIES), která se konala v čínské Suzhou, mnoho vědeckých výzkumných institucí a podnikových vedoucích představitelů z více než 20 zemí, + domácích diváků.

Na této konferenci získala společnost Yangtze Battery, autorizovaný a renomovaný dodavatel s 26 lety bohatých zkušeností v nové energetické oblasti, ocenění "2017 Čína nejvlivnější podnik v oblasti skladování energie", "2017 Čína nejlepší poskytovatel systémového řešení v oblasti skladování energie" a "2017 Čína nejlepší zásobník energie akumulátor dodavatele v průmyslu skladování energie" tři ocenění.

CIES_-10390583908.jpg


Během této konference generální viceprezident Peter Wu vydal "klíčové slovo pro vytvoření režimu BOT, vybudování platformy spolupráce", řekl, že nejdůležitějšími faktory pro ukládání energie jsou bezpečnost systému, životnost celého cyklu a dlouhodobá spolehlivost. indikovaná baterie Yangtze vám poskytne řadu řešení, která splní nejrůznější požadavky na trhu s obnovitelnými zdroji energie s komplexní výhodou řešení pro ukládání energie a technologii olověného uhlíku, lithium-iontové baterie.