Yangtze baterie a revoluce ukládání

Yangtze Battery a revoluční úložiště

Jan 04,2018

Perth , Austrálie , leden 2018 - Na konferenci Creative Drive Creative Drive Solar + Energy Storage byla v západní Austrálii stánka Yangtze přeplněná mnoha návštěvníky, z nichž jedna nám ukázala článek od společnosti Solar Progress o perspektivě energetického skladovacího průmyslu jako související technologie Yangtzeových lead-carbon baterií. Díky velkému pověsti v řešení pro ukládání dat by tento návštěvník rád hledal dlouhodobou spolupráci s Yangtze pro skladování energie.

"Baterie nemusí být nejvíce esteticky atraktivní předměty, ale když jejich síla, jejich potenciál je takový, že mohou přetvořit distribuci energie, jsou magnetem pro řadu inovátorů a prvních adopterů. Zde se snažíme zachytit některé pokroky a pozornost, které obklopují technologii hry, revoluci ukládání dat "

145439640173670473CE.jpg

Stejně jako popsaný článek, společnost Yangtze v posledních letech věnovala energii a sílu řešení pro ukládání dat za účelem vybudování vynikajícího image značky a vytvoření dalších hodnot pro všechny klienty, poté se stala vůdcem záložní baterie v oblasti globální telekomunikace, skladování energie a hnací síla.

O slunečním pokroku

Solar Progress je oficiální publikace Australské sluneční rady, která je

sluneční organizace s nejdelším historickým postavením na celém světě, která v letošním roce drží 50. výroční sluneční konferenci.