Proč by měly být solární panely udržovány v čistotě

Proč by měly být solární panely udržovány v čistotě

Proč by mělsolární panelybýt čistý a uklizený? Tento editor vám řekne, že výroba energie solárních panelů není ovlivněna pouze účinností přeměny solárních článků, ale také intenzitou slunečního záření. Proto je nutné udržovat solární panely rychle a elegantně. Je tu hodně prachu. Je to tak, že slunce může' svítit na solárních článcích vůbec, tak jak může být opět dosaženo účinnosti výroby energie. Pak se podívejte na poslední incident na letišti Turpan.


Aby byl zajištěn bezpečný a efektivní provoz fotovoltaické elektrárny na letišti v Turpanu po celý rok, uspořádalo letiště Turpan v dubnu 30 personál k čištění a údržbě fotovoltaické elektrárny.


Fotovoltaické solární panely vyrábějí hlavně elektřinu absorbováním sluneční energie do elektrické energie. Čištění podle potřeby může zajistit čistotu povrchu fotovoltaického panelu, což napomáhá absorbovat co nejvíce slunečního světla, a tím zajistit výrobu energie; pokud se modul akumuluje po dlouhou dobu, nejen ztratí. Výroba energie také způsobí efekt hot spot, který zkrátí životnost komponenty a dokonce ji poškodí; údržba zahrnuje hlavně čištění fotovoltaických solárních panelů; odstraňování prachu z elektrických součástí, jako jsou střídače, rozvodné skříně a rozvodné skříně; Zkontrolujte a udržujte obvody solárních panelů a napájecí svorky, abyste zajistili výrobu energie.


Vývoj čištění a údržby fotovoltaických solárních panelů aktivně reagoval nejen na požadavek skupiny' na úsporu zelené energie, upravil a optimalizoval regionální energetickou strukturu, snížil tlak na úsporu energie a snížení emisí v rámci letiště, ale také poskytovalo čistou energii pro letiště Turpan k dosažení úspory energie a snížení emisí.