Co je strukturální složení solárních panelů?

Co je strukturální složení solárních panelů?

(1) tvrzeného skla funkce je ochrana hlavní část elektřiny (např. baterie list). Propustnosti světla je vyžadován. 1. propustnost musí být vysoká (obecně 91 % nebo více); 2. Ultra bílý popouštění léčba

(2) EVA slouží k pouto pevné temperované sklo a energie generace hlavní část (např. baterie list). Kvalita z průhledného materiálu EVA přímo ovlivňuje život komponenty. EVA vystaveni vzduchu je náchylný ke stárnutí a žloutnutí, což ovlivňuje propustnost komponentou. Kromě kvality EVA, samotný dopad procesu sestavení výrobců komponent je také velmi velký, například EVA lepidlo není až standard, EVA a tvrzeného skla, lepení fólií síly nestačí, způsobí, že EVA předčasného stárnutí , ovlivňující životnost součástek.

(3) hlavní funkce baterie je energetika. Proudu hlavní tržní je krystalických křemíkových solárních článků a tenkovrstvých solárních článků, z nichž oba mají své výhody a nevýhody. Krystalických křemíkových solárních článků, cena zařízení je relativně nízká, ale náklady na spotřebu a buňka je vysoká, ale účinnost fotoelektrické konverze je rovněž vysoká, což je vhodnější pro výrobu venkovní solární energie; tenkovrstvých solárních článků, zařízení relativně vysoké náklady, ale spotřeba a baterií cena je velmi nízká, ale účinnost fotoelektrické konverze je více než polovina z krystalického křemíku buňky, ale nízké světelný efekt je velmi dobrá a to může také generovat elektřina za běžného osvětlení, například solárních článků na kalkulačce.

(4) EVA působí jak je uvedeno výše, hlavně lepení a zapouzdření energie generace hlavní část a opěradlo

(5) funkce desky, těsnění, izolace, vodotěsné zpět (obvykle TPT, TPE a další materiály musí být odolný vůči stárnutí, většina výrobců součástek jsou zaručeny 25 let, tvrzené sklo, hliníkové slitiny obvykle není problém, klíč je v zadní deska a zda se silikagel může splnit požadavky.)

6) hliníkové slitiny Ochranný laminát, který hraje určitou roli v těsnění a podpora

7) spojovací box chrání celou generaci pohonu a působí jako aktuální přestupní stanice. Je-li komponenta je zkratován, spojovací box automaticky odpojí zkrat baterie řetězec, který má zabránit právě vyhořel celý systém. Nejdůležitější součástí spojovací box je volbou diody. Odpovídající diod se liší podle typu buněk v modulu.

8) silikonové těsnící funkci, používá k utěsnění rozhraní mezi shromáždění a hliníkové slitiny rám, montážní a propojovací skøíòka. Některé společnosti používají double oboustranné pásky a pěny místo silikagel. Silikon se běžně používá v Číně. Proces je jednoduchý, pohodlný, snadno ovladatelný, a cena je velmi nízká.

angtze solární Power Co., Ltd

E-mail:info@Yangtze-Solar.com
Tel: 0086-188 5826 1705

Fax: 0086-551-64437729

Přidat: No.72 Shufeng Road, Roman, Heifei, An-chuej PR Čína

Č.3, Čínská Huaxing Road, Jintan, Jiangsu