Co je 2018 domácnost Pv trhu? Tyto tři oblasti musí věnovat pozornost!

Při pohledu zpět na rok 2017 má fotovoltaický průmysl velmi působivý technický výkon. Tyto technologické průlomy pocházejí z prosperity čínského fotovoltaického trhu, který byl potvrzen výzkumem. V posledních letech se globální pv poptávka výrazně přenesla na rozvíjející se trhy, jako je Čína a Indie. Z hlediska makroekonomického vývoje se vývoj fotovoltaického trhu v Číně kvůli trendům čisté výroby a poptávky po energii, silné podpoře vnitrostátní politiky, postupné snižování nákladů na výrobu energie z fotovoltaických (PV) sítí a rostoucí konkurenceschopnost fotovoltaických podniků.


Zvláště pod vlivem "One Belt And One Road" se čínská fotovoltaická technologie a zařízení pro výrobu energie neustále rozšiřují. Podle veřejných údajů se předpokládá, že národní instalace pv dosáhne v roce 2017 nové výšky 50GW a celková instalovaná kapacita Číny se již ve světě stabilizovala.


Ačkoli tento trend je nevyhnutelný, zájemci z průmyslu stále věří, že ještě není z obrazu, nebo dokonce lepší, než se očekávalo. Celková instalace fotovoltaické elektrárny bude v roce 2018 nadále růst a polysilikonový průmysl si zaslouží zvláštní pozornost. Navíc v roce 2017 sníží hrst rozložené fotovoltaické energie momentum, které by mělo v roce 2018 dosáhnout dobrého výkonu.


Na rozdíl od současné generace distribuované fotovoltaické elektrárny odborníci naznačují, že v roce 2018 se zaměříme na přínos ze tří aspektů.


I. distribuovaný fotovoltaický design.

Například můžeme optimalizovat uspořádání sériového střídače, upravit rozestup komponentů a zvýšit odolnost fotovoltaické podpory proti větru. Domácnost využívá fotovoltaickou elektrárnu připojenou k síti, aby využila všechny centy světla, oblast stínování by měla být co nejméně použitá.


Ii. Výběr materiálů fotovoltaických zařízení pro výrobu energie a fotovoltaických komponentů pro výrobu energie.


Obecně řečeno, fotovoltaické moduly jsou vybrány tak, aby zajistily normální výkon, účinnost konverze a poprodejní údržbu. Zároveň je podpora fotovoltaické elektrárny zranitelná a je velmi důležité věnovat pozornost nákladovému výkonu. Navíc kromě fotovoltaických zařízení jsou fotovoltaické součástky také servisním bodem.

Konstrukce.


Výstavba technologie výstavby fotovoltaických elektráren, zařízení, odpovídajících komponent a kvality služeb. Stavba je proto také důležitým obsahem distribuovaného fotovoltaického podniku, který má dále zvýšit konkurenceschopnost, od detailů až po jádro kvality, aby se zabránilo tomu, že "tisíce kilometrů přehrady rozbíjí hnízdo".


http://www.yangtze-power.com/