Co jsou polykrystalické solární panely

Polykrystalické solární panely se skládají z polykrystalických solárních panelů se silnou účinností, nízkolegovaného skla s EVA fólií a míry lehkého pozlacení. Lze jej použít v solární pouliční lampě, solárním svítidle, solární elektrárně, komunikacích, letectví a dalších způsobech. Polykrystalický křemík je bohatý na monolity.


Agregáty krystalických částic sestávají z různých jednotlivých složek uspořádaných v různých směrech. Je zpevněn tavením a odléváním sekundárního monokrystalického křemíku a metalurgického křemíku. Jeho výroba je jednoduchá a její náklady jsou nízké. Obvykle je účinnost fotoelektrické přeměny polykrystalických křemíkových solárních článků asi 18%.

Charakteristika surovin:

Baterie: K zajištění dostatečné výroby solárních panelů se používají vysoce účinné (více než 18%) monokrystalické solární krystaly.

Sklo: Nízkotuhlé kalené sklo (také známé jako bílé sklo) o tloušťce 3,2 mm má propustnost více než 91% v rozsahu vlnových délek spektrální odezvy solárních článků (320-1100 nm) a vysokou odrazivost pro infračervené světlo větší než 1200 nm. Současně může sklo vydržet záření ultrafialových paprsků slunce a propustnost se nesnižuje.

EVA: Vysoce kvalitní fólie EVA s anti-ultrafialovým zářením, antioxidantem a tloušťkou vytvrzovacího prostředku 0,78 mm se používá jako těsnicí materiál pro solární článek a konektor mezi sklem a TPT. Má vysokou propustnost a schopnost proti stárnutí.

TPT: Zadní kryt solárního článku - fluoroplastický film je bílý, což odráží sluneční světlo, takže účinnost modulu je mírně zlepšena. Díky své vysoké infračervené emisivitě může také snížit pracovní teplotu modulu, což také přispívá ke zvýšení účinnosti modulu. Tato fluoroplastická fólie má nejprve základní požadavky na odolnost proti stárnutí, odolnost proti korozi a propustnost vzduchu vyžadovanou materiály pro balení solárních článků.

Rám: Použitý rám z hliníkové slitiny má vysokou pevnost a odolnost proti mechanickému nárazu. Je také nejcennější součástí výroby solární energie v domácnostech.

Výstupní výkon polykrystalických solárních panelů je přísně kontrolován na (+ 3%), aby bylo zajištěno, že každá nádoba má kladnou toleranci. Jeho komponenty jsou testovány mezinárodně uznávanými laboratořemi, aby byla zajištěna přesnost tolerance výstupu. Ve výrobním procesu komponentů je aplikována pokročilá technologie šroubového spojení s vnitřním úhlem, která je těsně uzavřena a má vysokou mechanickou pevnost. K zajištění bezpečnosti komponentů a zajištění toho, že výstupní výkon těchto fotovoltaických komponentů je více než 90% během 10 let provozu a více než 80% během 25 let provozu, se používají vysoce odolné skleněné obaly s vysokou propustností a utěsněné vodotěsné krabice. Obalové a instalační krabice polykrystalických solárních panelů splňují požadavky na použití v terénu a úroveň ochrany dosahuje IP65. Komponent může vydržet tlak větru až do 2400 Pa, rychlost větru 120 Km / h a pevnost komponenty vydrží celkový vítr, písek, krupobití a tlak sněhu.

Yangtze Solar Power Co., Ltd

E-mail: info@yangtze-solar.com
Co je aplikace: 0086-188 5826 1705

Telefon: 0086-173 3300 5102

Wechat: 188 5826 1705

Web: www.yangtze-power.com

Přidat: No.231 Shufeng Road, Shushan, Heifei, Anhui PR Čína

No.29, xinzhou Road, Yongkang, Zhejiang PR Čína