Co je solární regulátor

Co je solární regulátor

VSolární regulátorse nazývá solární regulátor nabíjení a vybíjení. To se používá v systému solární energie kontrolovat pole vícekanálový solární nabíjení baterie a baterie pro napájení solární invertor zatížení. Reguluje a řídí podmínky nabíjení a vybíjení baterie a řídí výkon solární modul a baterie, zatížení dle příkonu zatížení, což je základní prvek součástí celé fotovoltaické energie napájecí systém.

Solární řídící systém tvoří solární panely, baterie, regulátory a zatížení.

VSolární regulátorzařízení slouží k ovládání Fotovoltaický panel nabíjení baterie a řídící napětí zatížení pro napětí citlivá zařízení. Reguluje a řídí podmínky nabíjení a vybíjení baterie a řídí výkon solární modul a baterie, zatížení dle příkonu zatížení, což je základní prvek součástí celé fotovoltaické energie napájecí systém. [1] je určen pro napájecí systém komunikace nebo monitorovací zařízení v odlehlých oblastech. Řízení regulátoru dobíjení a zatížení ovládací napětí jsou plně nastavitelné a zobrazení napětí baterie, napětí, solárních panelů napětí, nabíjecí proud a proudové zatížení. [2]

Téměř všechny solární systémy poháněné baterií jsou v neutěšeném solární nabíjení a vybíjení řadič. Úlohou solární regulátor nabíjení a vybíjení je regulovat výkon dodáno ze solárního panelu do baterie. Baterie překročení, přinejmenším výrazně sníženou životnost baterie, od nejhorších poškození baterie, dokud to nefunguje správně. [3]

VSolární regulátorvyužívá vysokorychlostní mikroprocesor CPU a vysoce přesné A / d převodník analogového signálu na digitální. Je to mikropočítač získávání dat a monitorování kontrolní systém. Může rychle a přesně shromažďovat aktuální pracovní stav FV systému, získat informace pracovní stanice PV kdykoli a shromažďovat historická data stanice PV v detailu, který poskytuje přesné vyhodnocení racionalitu Návrh FV systému a spolehlivost kvality systémových součástí. Úplný základ. Solární regulátor kromě toho má také sériová komunikace dat přenosu funkce, která lze centrálně spravovat a vzdáleně ovládat více PV systému trakčních napájecích stanic.

Solární regulátory mají obvykle šest úrovní jmenovité napětí: 12V, 24V, 48V, 110V, 220V, 600V.

V současné době řadič se vyvíjí směrem k multifunkční a je tendence k integraci část konvenční řízení, střídače a monitorovací systém.

Jang solární Power Co., Ltd

E-mail:info@Yangtze-Solar.com

Fax: 0086-551-64437729

Přidat: No.72 Shufeng Road, Roman, Heifei, An-chuej PR Čína

Č.3, Čínská Huaxing Road, Jintan, Jiangsu