Jaké jsou snadno problémy s Solární pouliční lampy?

Energie je základní kámen lidského rozvoje. Bez energie bude stagnovat rozvoj vědy a techniky. V současné době non obnovitelné zdroje na světě čelí postupně fázi nedostatek, takže vývoj a využití nových obnovitelných zdrojů je nejdůležitějším výzkumný projekt. Sluneční energie je zdroj nevyčerpatelné obnovitelné energie pro lidské bytosti. V současné době Čína silně podporuje rozvoj solární energie a zavedla některé relevantní politiky podporovat ji. Solární pouliční lampy jsou jedním z rostoucího počtu sluneční přípravky na trhu.

Solární pouliční lampy v jejich normální práce po Solární pouliční lampa je integrované elektrické energie a energetický systém, jeho struktura je složitá, různé náhradní díly, díly jsou převážně solární panely, baterie, Solární pouliční lampy světla zdroj, atd. Spolu s tím, že Solární pouliční lampy jsou venku, existují různé problémy.Solární pouliční lampa komponenty jsou převážně solární panely, baterie, světelné zdroje, atd. Přidáte že Solární pouliční lampa je mimo, takže je snadné mít všechny druhy problémů, pod bude podrobně Solární pouliční lampa snadno objevit problém čtyř velkých místech.Za prvé, blikající světla, Solární pouliční lampa jas není stabilní, z tohoto důvodu, první náhradní lampy a lucerny, pokud změnit lampy a lucerny, nebo bliká, může vládnout bodů je problémem lampy a lucerny, tentokrát ke kontrole všech řádků, bude pravděpodobně Špatný kontakt vedení na rozhraní řádek.


Druhý, Solární pouliční lampa zamračený deštivý den trvá pouze jeden nebo dva dny, způsobuje, že z tohoto důvodu mají dva hlavní důvody.


Solární baterie, solární baterie nabíjení nespokojenost je důvod, proč solární nabíjení baterie, první pohled na to, jak se počasí v poslední době, zda může zaručit poplatek 5-7 hodin denně, nebo tak, jestliže nabíjíte pouze 2-3 hodiny, situace je normální, umístěte prosím dokonalé využití. Kromě toho zkontrolujte baterie pro stárnutí a výdrž baterie v běžných pracovních podmínkách je 4 až 5 let.


Třetí, sluneční světlo ulici přestat pracovat a přestat pracovat, když Solární pouliční lampy, nejprve zkontrolujte, zda řadič je přerušeno, že taková okolnost je velký důvod, proč solární regulátor je rozbité, včasné údržby. To jsou tři důvody, které Solární pouliční lampy jsou náchylní k častým problémům. Po instalaci Solární pouliční lampa by mělo být často kontrolovány a řešení potíží


Začtvrté, nainstalujte když nechci blokovat solární panel, s cílem dosáhnout efekt osvětlení. Pravidelná údržba a čištění, zejména v prašné silnici, bude mít za rok vyčistit. Malé polní cesty a komunit, parky, tři roky čištění fungovat, tak, aby neovlivnila nabíjecí efekt.


Jang solární, byla založena v roce 1994, dodal více než 1.5GW fotovoltaické solární panely a miliony jednotek baterií, solární nabíječka řadiče a solárních invertorů. Yangtze sluneční se zaměřuje na vývoj produktů, výroby, systémovou integraci, prodej a služby. Produkty patří polykrystalické PV panelu, Mono krystalické PV panely, ventil regulovat vést kyselina (VRLA) baterie, solární nabíječka, solární invertor, Turn-key dokončili Off Grid a na Grid solární systémy. Naším cílem je vyvíjet, vyrábět a dodávat nejspolehlivější a cenově efektivní řešení solární energii do všech koutů světa.