Americký dovoz solárních panelů vzrostl prudce

Podle časopisu Wall Street, který byl zveřejněn dne 4. ledna, obchodní data ukazují, že vláda Spojených států rozhodne, zda před novými obchodními bariérami, pračky a solárními panely a dalšími produkty zahraničních výrobců se zvýší úsilí o výrobky zaslané do Spojené státy.


Předtím byla americká společnost s elektrospotřebičovými gigantickými whirlpooly (WhirlpoolCo., WHR) a výrobci solárních panelů SunivaInc. Společnosti, jako jsou požadavky (Donald Trump) Trump v posledních měsících vláda používat kontroverzní s autoritou obchodního práva, zákon o otázce sazeb a kvót dává širokou diskrétnost Trump. Tyto dva případy zpočátku zkoumají prioritní obchodní politiku pana Trumpa a jeho odhodlání pomáhat výrobcům a zaměstnancům.


Výzkumná firma Panjiva analýza celních a amerických sčítání lidu údaje úřadu ukazují, že počet domácích praček v listopadu do přístavů Spojených států se více než zdvojnásobil v předchozím roce, měsíc před našimi regulátory na whirlpool a korejské soupeře, Samsung Electronics , Samsung ElectronicsCo.) A LG elektronika (LG ElectronicsCo.) Obchodních sporů se rozhodla ve prospěch whirlpool. V loňském roce společnost samsung a LG měly společný 35procentní podíl na maloobchodním trhu s myčkami, zhruba stejně jako vířivka.


David MAC Gregor, výzkumný pracovník společnosti Longbow Research, uvedl, že tempo růstu dovozu by mohlo dosáhnout úrovně inventarizace šest měsíců před tím, než vstoupí v platnost jakákoli tarifní opatření.


Dovoz solárních panelů a souvisejících produktů v USA se v listopadu oproti předchozímu roku více než zdvojnásobil, což odpovídá 12 379 kontejnerům, podle obchodních údajů společnosti Panjiva.


http://www.yangtze-power.com/