Fotovoltaické + průmyslové situace je vynikající.

Důvod, proč je neustále optimistický PV + průmysl je na jedné straně silnou podporu národních politik, a na straně druhé má zřejmé výhody.


Zvýšení příjmu pro rozlehlou síť a zmírnění zátěže na podnik; střecha výrobní podnik je tak malé, jako několik stovek metrů čtverečních a desítky tisíc metrů čtverečních. Po instalaci fotovoltaické střechy průmyslových a komerčních, staly tyto velkoplošných nečinnosti cenných zdrojů, revitalizaci podniku. Dlouhodobý majetek může nejen ušetřit elektřinu, ale i přebytek elektřiny mohou být prodávány online. Odhaduje se, že bez ohledu náklady financování, 20 000 metr čtvereční střechy, například instalaci 2 MW fotovoltaické elektrárny, je vypočtena v investiční náklady 5 juanů na watt, s celkovou investicí 10 milionů juanů. Je-li roční výroby energie je 2,1 milionu kWh, a společnost má vysoký podíl soběstačnosti, investice lze obnovit v šest nebo sedm let.


Fotovoltaické elektřiny je čistý zdroj energie. Instalace může zvýšit image firmy; zejména v klíčových odvětvích, petrochemický průmysl stavební materiály, ocel, neželezné kovy, papír, elektřina, letectví, atd. Instalace fotovoltaické elektrárny na střeše nejen pomoci snížit uhlíkové emise, ale také vyrábět elektřinu. Peníze na nákup uhlíkových emisí mohou objektivně podpořit další růst společnosti.


Využívání střechy pro instalaci fotovoltaiky má však také určitá rizika. Vlastnictví jednotlivých vlastnických práv jsou jasné. Obecně platí není problém práv vlastnost. Bude mnohem menší riziko investic a výstavby podniků, sami. Však Pokud střecha výrobní podnik pronajímá pro instalaci fotovoltaiky, existuje určité riziko. Například fotovoltaické elektrárny jsou silně investoval a mít na dobu 25 let provozu. Podniky mohou zkrachovat během 25 let provozu elektrárny. Kromě toho domy bylo zastavené před instalací, dluhy vypršela a domy byly používány lidmi předtím, než jsou pronajímány. Převzetí soudu zákonem je rizikovým faktorem. Relativně vzato, střechy státem vlastněných podniků, kotovaných společností a zahraničních společností jsou preferovány z důvodu jejich silnou schopnost odolat rizikům a jasná majetková práva.


V posledních letech má stát rázně podporovány fotovoltaické odvětví a zavedla řadu souvisejících normalities, udávající směr vývoje pro zmírnění chudoby fotovoltaické a fotovoltaické důchod. Jako nevyčerpatelný zdroj zelené energie solární fotovoltaické energie se stala novou oblíbenou ze všech oblastí života a poskytla příležitost inovativní pro potírání chudoby na venkově. Je to také nový model pro podporu zmírnění a stáří chudoby, které stát silně podporuje.


Fotovoltaické generace režimu byla neustále rozvíjen, od nejstarší elektrárny pozemní fotovoltaické vodní hladiny, fotovoltaické zemědělství, fotovoltaické lesnictví, fotovoltaické rybolovu, fotovoltaických hornictví, fotovoltaické střešní, fotovoltaické omítkou, fotovoltaické Kurtina, fotovoltaické přístřešek a další formuláře žádostí. Fotovoltaické elektřiny se srazil s velkým počtem jiskry ve všech oblastech života. Lze říci, že fotovoltaické elektřiny je poklad, a všech profesí jsou nezbytné!


V zemi podporu pro nový energetický průmysl, zejména obecný směr fotovoltaického průmyslu, se nezměnila. Až po rychlý růst domácího trhu v posledních několika letech byly upraveny podmínky dotace a v měřítku, ale budoucnost fotovoltaického trhu stojí za stále velmi těší.