Jižní Korea vyvíjí energeticky účinnější a efektivnější solární panely

Jižní Korea vyvíjí energeticky účinnější a účinnější solární panely

Technologie solárních panelů není překvapivá, ale v reálném životě je často vzácné vidět solární panely používané v automobilech, protože současné komerčně využívané tenkovrstvé solární panely na trhu jsou vyrobeny z india, galia, atd. Je složeno vysoce toxických kovů, jako jsou prvky vzácných zemin nebo kadmium, ale tento typ filmu má problém s vysokými náklady a obtížně použitelný v životních scénářích.

Rozumí se, že zahraniční média před několika dny informovala, že tým vědců z Kyungbuk Institute of Science and Technology v Daegu v Jižní Koreji provádí experimenty s cílem nalézt levnější, hojnější a spolehlivější prvky a použít tento materiál k vyrábějí solární panely.

Tento tenkovrstvý solární článek je vyroben z bronzu a mosazi, které jsou netoxické, bohaté na rezervy, nízké náklady, trvanlivé a udržitelné. Vědci jsou však v současné době v obtížném problému, který nebyl vyřešen, protože tato technologie má nedostatek, to znamená, že tato technologie tenkých vrstev bude mít mnoho defektů v" annealing" proces, takže se stále řeší.

Kromě toho tým vědců uvedl, že pokud bude tento problém vyřešen v budoucnu, budou v budoucnu představeny energeticky účinnější a účinnější solární panely. Tento solární panel lze použít ve všech aspektech života. Nejdůležitějším bodem je, že pokud bude výzkum a vývoj úspěšný, budou budoucí čistě elektrická vozidla bezpečnější.