SOLAR POWER INTERNATIONAL, USA, 2018

Informace o výstavě:

Datum výstavy: 25. - 27. září 2018.

Místo konání: Spojené státy - Los Angeles - Kongresové centrum v Anaheimu.

Sponzor: Americká asociace pro solární energii SEPA, asijský asociaci solárního průmyslu SEIA.

Prohlídka výstavy:

2017 americká solární show 11. září 2017-13 v americkém Las Vegas mandalay zálivu Kongresové centrum úspěšně konané ve Spojených státech jako nejdůležitější mezinárodní konference a výstavy v průmyslu a nejsilnější sluneční energii třídenní SPI 2017 přilákala celkem 25000 odborných návštěvníků z více než 80 zemí a více než 800 vystavovatelů, výstavní plocha 1000000 čtverečních stop a výstavy solárního průmyslu konané desítky stejných terénních seminářů, celkem téměř 300 odborníků na místě řeči, celkem téměř 90 vystavovatelů výstavy v Číně.

Trina solární, longji list, křišťálová energie, ja, yingli, huawei, sluneční energie a guerrero watt, změna zejména v xinjiang, xiamen divize Čína slavné domácí sluneční společnosti, jako je současnost, hlavní produkty jsou komponenty solárních článků, fotovoltaické střídače, amorfní křemík tenkovrstvé baterie, transparentní baterie BIPV, solární ohřívače vody, solární fotovoltaické panely, solární fotovoltaické systémy a tak dále


S pětiletou nepřetržitou výstavou a zkušenostmi poskytuje společnost komplexní a komplexní výstavní služby pro všechny známé vystavovatele v Číně. Na výstavním místě v roce 2017 si 80 procent firem rezervovalo výstavu v roce 2018, což naznačuje, že se budou nadále účastnit výstavy a těší se na potenciál amerického trhu se slunečními paprsky.

Exponáty:

1. Solární fotovoltaické produkty: fotovoltaické moduly a komponenty, fotovoltaické moduly a zařízení pro výrobu komponentů, instalace a příslušenství fotovoltaických zařízení, fotovoltaický systém připojený k síti a fotovoltaické přenosové a rozvodné zařízení; Fotovoltaické (pv) napájení / baterie, nabíječka, regulátor, střídač, systém pro výrobu solární energie, zařízení na přeměnu sluneční energie, křemíkové sluneční baterie, palivové články, tenkovrstvé solární články, polykrystalický křemík, monokrystalické křemíkové suroviny, fotovoltaické závěsné sklo, fotovoltaický doplňkový systém, zkušební zařízení

2. Solární topná zařízení: solární stěny a střešní prvky, měřicí a řídicí systém, software pro řízení solárních systémů.

3. Stavební a inženýrské aplikace ve sluneční energii: inženýrství systémů generování fotovoltaických elektráren, inženýrství solárních systémů vytápění a výrobky a aplikace obnovitelné energie, schémata designu solárních zařízení apod.

4. Další využití solární energie: solární ohřívače vody, kombinované vytápění solární energie a další solární termické produkty.

Přehled trhu:

Výroba solární energie v roce 2016 i nadále rostla, asociace GTM pro výzkum a solární energetiku společně vydala americký pohled na sluneční trh, uvádí zpráva ve srovnání s druhým čtvrtletím roku 2015, kapacita výroby solární elektřiny se meziročně zvýšila o 43% . Vědecká výzkumná studie GTM, zástupce ředitele výzkumu solární energie Cory Honeyman ve zprávě uvedla, že ve druhé polovině roku 2016 bude americká solární energie, solární fotovoltaická elektrárna, zejména růst začínající nebývalou rychlostí. Sluneční energie se také stává důležitou součástí světové struktury obnovitelných zdrojů energie. V roce 2014 mezinárodní energetická agentura uvedla, že slunce bude největším zdrojem elektrické energie na zemi do roku 2050. Honeyman uvedl, že fotovoltaické elektrárny s více než 10 gigawatty užitku jsou v současné době ve výstavbě a že výroba sluneční energie v USA by měla pokračovat že v roce 2016 Spojené státy instalovaly solární fotovoltaické instalace na 53% všech solárních fotovoltaických zařízení s dalšími 7,8 gigawatty v roce 2016. Společnost SEIA dočasný prezident Tom Kimbis uvedl, že solární energie bude k dispozici ve všech 50 státech. Zpráva ukazuje, že mnoho lidí se domnívá, že nekonvenční sluneční trh je nyní součástí hnutí čisté energie. Přestože nám trvalo 40 let, než jsme dosáhli cíle instalace 1 milionu solárních zařízení v USA, bude trvat ještě dva roky, než dosáhnou 2 miliony, řekl Kimbis. Nákladová konkurenceschopnost sluneční energie stoupá a ekonomická a environmentální ochrana má jedinečné výhody, což nám pomůže zaznamenat růst sluneční energie.