Generátory solární energie nejsou dobré pro solární generátory.

Generátor se solární energií je dobrý.

Výhody generátoru solární energie.

1. Nezávislé napájení nezávislé na geografickém umístění, bez spotřeby paliva, bez mechanických otáčivých součástí, krátké konstrukční doby a náhodné velikosti;

2. Ve srovnání s výrobou tepelné energie a jaderné elektrárny nebude generování solární energie způsobovat znečištění životního prostředí, bezpečné a spolehlivé, bezhlučné, šetrné k životnímu prostředí a krásné, s nízkou mírou poruch a dlouhou životností;

3, snadné odtrhávání, mobilní pohodlí, nízké náklady na inženýrskou instalaci, lze snadno kombinovat s budovami, bez vestavěných vysokých přenosových vedení, při zničení vegetace a životního prostředí a technických nákladů lze zabránit kladení kabelů na dlouhou vzdálenost;

4, široce používaný ve všech typech elektrických spotřebičů, velmi vhodný pro nedostatek elektřiny, bez elektřiny v rodině, zemi, prériích, horách, ostrově, dálnicích v odlehlých oblastech, jako jsou elektrické spotřebiče pro domácnost a osvětlení.

5. Je trvalý. Dokud slunce existuje, může být solární energie investována a používána po dlouhou dobu.

6. Solární elektrárna může být kombinována s malými a středními elektrárnami v rozmezí od jednoho kilometru do jednoho milionu kilowattů, až po jednu generaci solární elektrárny, která není srovnatelná s jinými zdroji energie.

Nevýhody generátoru sluneční energie.

1. Ovlivněné počasí a počasí. Výroba elektřiny se čas od času liší a počasí se mění ze dne na den. Vzhledem k tomu, že solární panely spoléhají na sluneční záření, mohou i malé mraky ovlivňovat výrobu energie a výkon. Při deštivém a zataženém počasí mohou solární generátory poskytnout velmi malou energii.

2. Pokud nebude uložena dodatečná elektřina vyrobená během dne, nebudou moci být večer použity elektrické spotřebiče, a to ani pro nouzové účely, ani k dodávce elektřiny do domácností. Typickým způsobem skladování sluneční energie je dnes použití 12voltové baterie. Solární systémy mohou používat standardní automobilové baterie, ale protože jsou často používány a nabíjíny, nejlepšími bateriemi jsou hluboce cirkulující baterie s mořskou vodou. Ve většině případů jsou 4 až 6 baterií spojeny tak, aby vytvářely akumulátor, který může v případě potřeby skladovat elektrickou energii na několik dní až týden.

Princip generování solárního generátoru.

Přímo slunečním světlem na solárních panelech generuje elektrickou energii a nabíjení akumulátoru může být DC úsporné žárovky, rádio, TV, DVD, satelitní přijímač jako jsou napájecí zdroje, tento výrobek má přetížení, vybití, zkrat, teplotní kompenzaci , funkce ochrany proti převrácení baterie, může být výstup DC 12 V a 220 V střídavý proud. Rozměrný design, kompaktní rozměry, snadná obsluha, bezpečné použití.

Solární generátory se skládají ze tří částí: komponenty solárních článků; Nabíječ, regulátor vypouštění, střídač, zkušební přístroj a počítačový monitor a další silové elektronické zařízení a akumulátorové nebo jiné zařízení pro skladování energie a pomocné zařízení pro výrobu energie.

Jako klíčovou součást životnosti solární baterie může životnost krystalické solární baterie křemíku dosáhnout více než 25 let.

Fotovoltaický systém je široce využíván a základní formy aplikace fotovoltaického systému lze rozdělit na dva typy: nezávislý systém výroby energie a systém generování elektrické energie. Hlavní oblasti použití jsou kosmické letadlo, komunikační systém, mikrovlnná reléová stanice, televizní stanice, fotovoltaické vodní čerpadlo a napájecí zdroj pro napájení. Vzhledem k technologickému rozvoji a potřebě udržitelného rozvoje světové ekonomiky rozvinuté země již začaly systematicky podporovat městskou fotovoltaickou (pv) výrobu elektrické energie, domácí generátor fotovoltaické elektrárny a střechu hlavně výstavbu MW úrovně centralizované velkokapacitní napájení generační systém apod., současně z hlediska dopravy a městského osvětlení silně podporují aplikaci solárních PV systémů.