Yangtze sluneční oceněn přední globální dodavatel v CNEE 2017

Na 6-8 června 2017, 9. Čína národní energetické Expo (CNEE) & skladování energie – více energie doplňkem Fórum 2017 se konala v Pekingu, Čína, je garantována Čína novou energii International Alliance (CNEIA) a GCL, jejichž cílem je usnadňovat plnění z národní strategie "jeden pás, jedna cesta" v nové energetické pole.Jang,Čína vede baterie a dodavatel řešenív nové energetické pole, se zúčastnil a byl oceněn "Čína je přední světový dodavatel obnovitelné energie 2017" na tomto veletrhu.
Jako zastáncem a propagátorem Číny nové zelené energie a recyklaci ekonomiky jang se zaměřila na energetice více než 23 let. S jeho neutuchající technologie a inovace výrobků Yangtze realizoval jeho vývoje produktů a inovace z jedné baterie produktů na řešení napájení systému. V současné době Jang je přední dodavatel a poskytovatel služeb baterií a systémová řešení především vskladování energie, úsporný režim a motiv síly pole.
Poháněné pojmu "Zákaznicky orientovanou", Yangtze vybudovala komplexní domácí a mezinárodní marketing & servisní síť.
Jang neustále usilovat o podporu nových technologií, produktů a řešení v oblasti energetiky a mnohem více přispět k nové zelené energie a recyklaci rozvoj ekonomiky.