Solar Frontier oznamuje výstavbu solárních projektů v celkovém objemu 107 MW

Společnost Solar Frontier Americas oznámila, že dva projekty solárních solárních zdrojů z jejího vývojového potrubí jsou nyní ve fázi výstavby. Umístěný v kalifornském Imperial County, Midway I je 67MW a má uzavřenou smlouvu o koupi elektrické energie (PPA) s Pacific Gas & Electric. Midway II, také umístěný v Imperial County, je 40MW a má PPA s Imperial Irrigation District.

Správa obou projektů je Solar Frontier Americas Development. Společnost Blattner Energy poskytuje služby EPC, Power Electronics dodává střídače a NEXTracker dodá své jednoosé sledovače NX Horizon ™ pro zvýšení energetických výnosů.

Charles Pimentel, generální ředitel společnosti Solar Frontier Americas Development, uvedl: "Společnost Solar Frontier vyvinula rozsáhlý americký projektový projekt na výstavbu více než 400MW a rychle se etablovala jako spolehlivý a bankovatelný hráč v oblasti výroby solárních článků. Midway I a Midway II, dvě solární elektrárny, které přinášejí ekonomickou, čistou a obnovitelnou energii. "

Ryan Kelley, výkonný ředitel společnosti Imperial County, okres 4, uvedl, že "solární projekty Solar Frontier budou vytvářet stovky přímých pracovních míst a zaměstnávat místní pracovníky v Imperial County v Kalifornii. Projekty budou vést k významným dolarům v místních tržbách a daních z majetku a přispět k místním ekonomika."