SGS Awards Yangtze Solar s prvním certifikátem C2C ​​v Číně

SGS Awards JinkoSolar s prvním certifikátem C2C ​​v Číně

22.2.2017

SHANGHAI, 22. listopadu 2017 - Společnost Yangtze Solar Power Co., Ltd, globální lídr ve fotovoltaickém průmyslu, dnes oznámila, že získala certifikát Cradle-to-Cradle (C2C) společnosti SGS, přední světová zkušební, kontrolní, ověřovací a certifikační organizace. Toto je poprvé vydáno certifikát C2C v Číně. Vydání certifikátu C2C demonstruje závazek společnosti YangtzeSolar na vysoké environmentální, zdravotní a bezpečnostní standardy ve svých produktech a výrobních procesech, jakož i podporu ekologických a udržitelných osvědčených postupů v rámci solárního průmyslu.

Svět je svědkem rychlého vývoje odvětví obnovitelných zdrojů energie v posledních několika letech, protože systémy pro ukládání energie do solárních systémů a energie se stávají stále oblíbenější mezi vládami, podniky a širokou veřejností. V Číně byl solární průmysl spolu s celým odvětvím obnovitelných zdrojů energie zdůrazněn jako klíčová oblast mezinárodní spolupráce iniciativy "Belt and Road". Vzhledem k tomu, že čínský solární sektor se stává stále více konkurenceschopným, čínské solární společnosti zaznamenaly obrovský pokrok při pronikání do zámořských trhů a urychlení rozšiřování své globální provozní stopy. Certifikace C2C, která je spravována americkým institutem pro inovace produktů C2C, je platná dva roky a je rozdělena do pěti úrovní: základní, bronzové, stříbrné, zlaté a platinové. Jak se zlepšuje výrobní proces a kvalita, mohou být podniky přehodnoceny pro certifikaci vyšší úrovně C2C. Aby mohl výrobek obdržet certifikaci C2C, musí být vyroben z materiálů, které mohou být bezpečně recyklovány a nesmí poškozovat jak lidi, tak životní prostředí. Kromě toho certifikace C2C hodnotí používání čisté energie, dodržování efektivního využívání vody a společenskou odpovědnost podniků během výrobního procesu výrobku.

YangtzeSolar je globální lídrem v oblasti solárního průmyslu. Společnost distribuuje své solární produkty a prodává své řešení a služby různorodému mezinárodnímu utility, obchodnímu a rezidenčnímu zákazníkovi se sídlem v Číně, Spojených státech, Japonsku, Německu, Spojeném království a dalších zemích a regionech. Jako silný partner SGS významně přispěl k rozvoji certifikace pro solární moduly. Prostřednictvím společného úsilí mezi společnostmi YangtzeSolar a SGS dosáhla společnost mezníkem, který se stal prvním, který získal certifikaci C2C v Číně. Nejen, že tento mezník je přínosný pro závazky společnosti YangtzeSolar vůči environmentálním, zdravotním a bezpečnostním standardům, ale je také důkazem silných certifikačních schopností společnosti SGS.

Jako jedna z předních světových zkušebních, kontrolních, ověřovacích a certifikačních společností využívá společnost SGS své hluboké zkušenosti z oboru, tým vysoce odborných odborníků a různé certifikační laboratoře po celém světě, které poskytují testovací a certifikační služby pro solární průmysl. Pokud jde o certifikaci C2C, společnost SGS může poskytnout komplexní komplexní řešení, které pomůže společnostem při plnění požadavků na certifikaci výrobků, výrobních, bezpečnostních a environmentálních požadavků stanovených certifikačním procesem C2C, který také podporuje globální expanzi společností.