PV EXPO, Tokio, Japonsko.

Výstava pořádá světově proslulá Reed Exhibitions Japan Ltd. Japonská mezinárodní expozice sluneční energie:


1. PV EXPO

2. PV systém EXPO

3. [Výstava palivových článků FC EXPO]

4. WIND EXPO

5. [LIBEARLIZAČNÍ EXPO V OBLASTI ENERGETICKÉHO TRHU]

6. [BATERIE VÝVOJ BATERIE JAPONSKO]

7. [Ekologická rezidenční a architektonická výstava ECO HOUSE & ECOBUILDING EXPO]

8. [SMART GRID EXPO]

9. [ZPRACOVÁNÍ VÝROBNÍ TECHNOLOGIE VÝROBNÍHO PROCESU]


Je to největší, nejprofesionálnější a nejvlivnější výstavní průmysl v oblasti obnovitelných zdrojů energie v Japonsku a v Asii.


Bude. Výstava se stala nejlepší platformou pro otevření druhého největšího trhu se slunečními paprsky na světě a růstu asijského slunečního trhu. Zároveň se uskuteční řada odborných BBS, seminářů a speciálních přednášek, které představí nejmodernější solární technologii a předpovídají vývojový trend v tomto odvětví.


Japonsko je největším světovým spotřebitelem energie a jeho energie je silně závislá na dovozu. Japonsko s chudými zdroji již několik let aktivně vyvíjí solární energii a solární technologie jsou důležitou součástí japonské národní rozvojové politiky. Společnost Meti využívá veškeré druhy opatření a projektů, rozvoj domácího fotovoltaického průmyslu a kapacity, včetně "nového projevu slunečního záření", "5letého plánu výzkumu a vývoje technologie výroby fotovoltaických elektráren" a "plánu na podporu systému rezidenčního pv systému". Podle statistik dosáhl podíl solárních produktů na trhu v Japonsku 30%, po Německu 39%. Jako druhý největší světový solární pv trh, japonská vláda poskytuje pomoc popularizaci využití solárních článků.


Od roku 1994 bylo vydáno granty ve výši 900 000 jenů / KW, což představuje téměř polovinu ceny systému. Zavěšení systému v roce 2005, ale od roku 2009, japonská vláda opět solární dotace pro domácí účely, pro čínskou firmu pro vývoz sluneční energie, dobrá šance je vstoupit na japonský trh.


Na straně aplikace v Japonsku můžete snadno vidět monokrystalové fotovoltaické panely ve všech situacích, budovat střechu, skleníkový skleník, povrchové fotovoltaické ... S podporou vlády japonský distribuovaný fotovoltaický systém byl v posledních dvou letech velmi rozvinutý roky. Výhody jednokrystalového panelu, jako je intenzivní, krásná a větší výroba energie, mají velký význam a rychle se rozvíjejí. Ve skutečnosti je v Japonsku mnoho míst, kde se používají produkty z jednoho krystalu.


Navíc, pokud jde o výrobní dodávky, monokrystalové komponenty také zaujímají absolutní hlavní pozici v Japonsku. Podle údajů asociace japonských výrobců slunečního záření (níže), fiskální rok 2015 v prvních třech sezónách (ne statistika) ve čtvrtém čtvrtletí výroby japonských monokrystalových komponent činil 771532 kw, představoval 57%, mnohem více než 43%. Je vidět, že Japonsko přikládá větší důležitost monokrystalovým složkám než polykrystalické složky.


Lze říci, že po vývoji v předchozím roce byly výhody monokrystalu uznány průmyslem, což ukazuje silný trend návratu a kombinace.


Technologický vývoj a směřování národních politik fotovoltaického průmyslu mohou předpovídat, že v roce 2018 opět vzroste jediný krystal.


http://www.yangtze-power.com/