Fotovoltaická střecha, fotovoltaický vysoušecí stojan, fotovoltaický vodovod ... Nedostatek fotovoltaických aplikací ve vašem životě!

První dojem fotovoltaické energie je vydělat peníze na střeše a většina lidí si myslí, že pv je vhodný pouze pro velké plochy budov nebo bytů. Nicméně, s neustálým vývojem The Times, potřeby lidí jsou neustále vykopávány a návrhářova fantazie je bohatá a fotovoltaický systém právě visí v budoucnu.

Pv nastíní budoucí život.

Každá myšlenka je poptávka po budoucnosti, s vývojem vědy a techniky, každý druh poptávky bude dosaženo, známe pv Cadbury a budeme dělat cokoli, aby to bylo blízké našemu životu, našim službám, tak odvážní návrháři navrhují klidný život nemohou malé lidi před fotovoltaickými produkty, jako jsou:

1. Pv solární mechanismus na sušení motýlů.

1.jpg

Říká se, že toto je z tohoto sušička má obecný tvar motýla, ale jeho tvůrčí je mnohem víc než to, upínací kryty solárních panelů na oblečení, když absorbují sluneční energii během dne, v noci lze dosáhnout pomocí led osvětlení funkce, víceúčelový obsah, je velmi výhodné.

2. Fotovoltaický solární vodní pohár.

Někdy zaneprázdněná práce dovolila, abychom ani neměli čas na pivo, horká voda je studená, která na skleněném povrchu s vrstvou sluneční vody absorbující teplo může udržet teplotu vody, stačí ji jen dát slunné okno.

3. Fotovoltaická solární nabíječka bonsai.

Chytře napodobovala fotosyntézu rostlin skrze rozvětvenou strukturu stromu, kde flexibilní solární panely dokáží absorbovat sluneční energii ve všech směrech bez pohybu. Kromě nabíjení nabíjecí baterie a připojení portu USB k digitálnímu zařízení se zabudovaná LED dioda automaticky rozsvítí po noci a funguje jako noční osvětlení.

4. Návrh fotovoltaické sluneční energie kreativní elektrické vozidlo.

Motor je plně integrován s nabíjecím modelem pro solární panely, který lze nabíjet současně i po jízdě. Velmi pohodlné a praktické.

Když vidím představivost těchto návrhářů, opravdu to obdivuji! Pv hraje nejen roli ve střeše, budoucí výrobky pv musí být malé na svorky, velké pro svět! Možná, že vaše pero je vyrobeno z fotovoltaiky, takže je obecný název pro "fotovoltaické produkty".

Vývoj fotovoltaických (pv) pro každého a více a více fotovoltaických produktů více než návrhářská myšlenka bude realizován jeden po druhém, jen si nemyslíte, že fotovoltaická (PV) nemůže dělat, fotovoltaické ( pv) je vyvinuta z myšlenky a pak od dnešní prosperity, nemůžeme popřít svět v budoucnosti bude mít také fotovoltaický (pv) jeden den, musíme pv, vzít fotovoltaické tisíce společnosti, potřebuji k němu !

S tím, co jste řekli, jste ještě stále obeznámeni s fotovoltaickými zařízeními? Do vašeho života vstoupil a potřebujete to!