Jak zlepšit míru využití solárních panelů

Jak zlepšit míru využití solárních panelů

Poté, co baterie ve solárním panelu projde křižovatkou PN, je-li polovodič tečen, odpor je velmi velký a ztráta je také velmi velká. Pokud je však na povrchu nanesen kovový materiál, nemůže protékat sluneční světlo a nelze generovat proud. Proto je přechod PN obecně pokryt kovovou mřížkou, která může snížit odpor, snížit ztráty, zvětšit oblast dopadajícího světla a zvýšit efektivitu práce.

Povrch křemíku je velmi hladký. Odráží se velké množství slunečního světla, takže se sníží výkon solárního článku. Za účelem snížení odrazu slunečního světla bude na křemík nanesena vrstva ochranného filmu s velmi malým koeficientem odrazu, aby se snížila ztráta odrazu. Baterie však může poskytovat omezený proud a napětí, takže mnoho baterií může být použito paralelně nebo v sérii pro zlepšení využití solárních fotovoltaických panelů.

Když teplota slunce stoupne, účinnost přeměny solárních panelů je nízká. Pokud je k solárnímu panelu přidán kryt tepelné izolace, pomůže to zabránit zvýšení teploty panelu solárního panelu, čímž se zlepší účinnost fotovoltaické přeměny účinnosti solárního panelu).


Yangtze Solar Power Co., Ltd

E-mail: info@yangtze-solar.com
Telefon: 0086-173 3300 5102

Wechat: 188 5826 1705

Web: www.yangtze-power.com

Vložit: No.231 Shufeng Road, Shushan, Heifei, Anhui PR China

No.29, xinzhou Road, Yongkang, Zhejiang PR Čína