Jak na sklo sluneční lampy?

Energie je základním kamenem lidského rozvoje. Bez energie nebude vývoj vědy a techniky stagnovat. V současné době se globální neobnovitelné zdroje postupně dostávají do fáze nedostatku, takže vývoj a využití obnovitelné energie je nejdůležitějším výzkumným projektem.

Sluneční energie je nevyčerpatelným zdrojem obnovitelných zdrojů energie pro lidstvo. V současné době Čína silně podporuje rozvoj sluneční energie a zavedla některé relevantní politiky, které ji podporují. Nyní se na trhu používá více a více solárních produktů a jedním z nich jsou solární lampy.

Ve srovnání s tradičními pouličními lampami mají sluneční pouliční lampy vlastnosti snadné instalace, nízké napětí, nízké náklady na údržbu a dlouhou životnost. Solární pouliční svítidlo se skládá z panelu, baterie, zdroje lampy, držáku lampy, páčky lampy, ramene lampy, regulátoru, pomocného materiálu a tak dále.

Solární panely jsou jednou z hlavních složek solárních pouličních osvětlení a sklo na povrchu panelu je důležitou "obranou", která chrání součásti baterie před poškozením. Nehody jsou však nevyhnutelné, takže fragmentace skla na povrchu solárních článků je vzácná, ale může se vyskytnout i v průběhu používání.

Sluneční clona se rozbil.

Ale někteří lidé, aby se ušetřili peníze nebo z nějakého důvodu, zkuste najít nový sklo pro dočasnou náhradu. Pokud jsou komponenty fotovoltaických článků v podmínkách bez poškození teoreticky možné, ale pravděpodobně se jedná o materiál ze skla a proces zapouzdřovací techniky atd. Může způsobit určitý vliv na výkon solárních panelů a důležitost pouliční lampa je zřejmá a z tohoto důvodu způsobuje větší "náhodnou" ztrátu, která převáží zisk.

Pokud je podobná situace, odborné poradenství by mělo být nahrazeno, nebo odborný personál by měl být opraven, nezpůsobí další ztráty kvůli dočasnému chamtivému.