Ruku v ruce s Alibaba, Yangtze Power nadále budoucí směry úspory energie datového centra

151244171642635831F2.jpg

Nedávno Yangtze Power se stal vítězný dražitel a dodavatelem hlavní dobíjecí baterie pro jeden z Alibaba cloudová datová centra, Athub HB33 a jeden z je GDS cloudová datová centra. To představuje uznání plné zákazníků a akceptaci je Jang záložní napájení výrobků v datovém centru související pole aplikace a doufejme stane důležitou hnací silou je výhled záložní zdroj obchodního růstu v nadcházejících budoucnosti.

S rychlým rozvojem Internetu a dat související obchodní, poptávka po velkých objemů dat a ukládání dat zaznamenala značný růst. Čína je vedoucí internetové společnosti, jako například "BAT" dělají trvalé investice do výstavby datových center, tlačení související pokrytí a využití na novou úroveň, čímž se vytváří větší tržní potenciál. Jako jeden z nejdůležitějších potřeb pro data Center, záložní akumulátory bude mít předvídatelné růst poptávky.

Pro modulární potřeb budoucích dat počítače lokalit, měla konkrétní baterie rozvoj se zaměřením na vyšší kapacitu, delší životnost, menší velikost a lepší v modularizace.

S daty nezávislý a vedoucí centra související záložní technologie, bohaté praktické akumulace, Narada pokračuje spustit několik sérií kompletního průmyslového řešení jako vysokokapacitní baterie pro IDC, zarovnání s potřebami zákazníkům z různých oblastí, zahrnující proces celé služby, včetně údajů centra baterie designu, hardwaru zařízení a projektu integrace.

Je Jang výrobky a služby byly úspěšně zaměstnány ve velkých projektech jako je Alibaba Qiandao jezero datového centra, China telecom cloudové výpočetní centrum ve vnitřním Mongolsku a si GDS cloudová datová centra atd., pomoci zákazníkům dosáhnout cílů nižší spotřeba energie a vyšší hospodářské výhody.

Spoléhat na Alibaba cloud jako svou platformu, Alibaba je odhodlána poskytovat bezpečné a spolehlivé napájení výpočetní techniky a zpracování dat prostřednictvím metody on-line veřejných služeb, což objemů dat a AI skutečně výhodné pro každého.

Yangtze a Alibaba jsou k ruce v datové centrum firmy tentokrát. S pokročilou technologií záložní baterie IDC Jang pomůže Alibaba v konstrukci jeho datových center nové generace, které jsou vynikající výkon a průmyslové vedoucí, tlačení procesu realizace nekonečný potenciál poskytovaných cloudových výpočetní a velké objemy dat, pomáhají při dalším rozvoji internetové ekonomiky, aby Alibaba paragon poskytovatelem platformy v Číně.

Yangtze a Alibaba budou předem a prohloubit jejich spolupráci v různých oblastech, jako je podnikání, nové energie v datovém centru skladování a automobilu v nadcházejících budoucnosti, důsledně napájení globální rozvoj nového energetického průmyslu.