Lepší než bílá a černá střechy, zeleň střechy může zlepšit účinnost solární panely.

Solární panely při 25 ° c teplotní účinnosti nejvyšší, po padne s vzestupem teploty, výzkumníci z university of Kansas přemýšlet, kdy teplota je příliš vysoká, jak vyzvednout teplo z palety, zjistili, že po srovnání tří druhů z Střešní materiály, nainstalována na "Zelená střecha" panelu efekt nejlepší, ve srovnání s bílou nebo černou střechou, 1,4 % nárůstu průměrného přeměna energie.

Většina solárních panelů instalovaných na střeše, musí podrobit zkoušce z větru, slunce, déšť, ale berou slunce, ale také je velice slunečný, po panelu teplota vyšší než 25 ° c, výkon postupně klesal, aby výrobní náklady na solární panely s vysokou popularitou způsobem napadena.

K vyřešení tohoto problému tepelné, dva doktorské studenty z university of Kansas školy architektury a designu nyní najít nejlepší způsob, jak vrátit panely z experimentální studie.

Srovnání tří typů střešních materiálů nejčastěji podle solární panely: vysoce reflexní bílé střechy, nejčastěji černé střechy a zelené střechy s vegetací. Zelená střecha se skládá ze série hierarchické, shora dolů obvykle: vegetace, krycí vrstvy, vrstvy substrátu (pěstebního substrátu), membrány, drenážní vrstva a položila na stavbě střešní konstrukce nepromokavá membrána.

Jedna doktorandka Mohammed Alshayeb ve třech druzích instalovaných solárních panelů na střeše sledovat systém, senzorů teplota/vlhkost/světlo, a dokonce se používá k zaznamenání vítr meteostanice, tyto senzory každých 5 minut zaznamenávat údaje najednou, časové období jednoho rok a Alshayeb analýza to.

Solární průmysl pohled je, že bílé střechy jsou nejpřátelštější pro solární panely, protože odrážejí sluneční světlo. Ale vědci zjistili, že v porovnání s černou střechou, bílé střechy ve skutečnosti odráží mírný pokles účinnosti panelů tím, že odráží teplo zpět na solární panely.

A je-li ve srovnání s zelenou střechou tak, aby některé malá mezera mezi černou a bílou střechu téměř lze zanedbat, protože solární panel instalován na zelené střeše nejlepší vliv na výkon, 1,4 % nárůstu průměrného přeměna energie.

Výzkum v tomto oboru, ale univerzita Kansas docent vysoké školy architektury a designu Jae Chang, tato studie je komplexnější, dalším krokem bude testovat výška solární panely na střeše zvyšuje, přinese jaký druh účinku.


http://www.Yangtze-Power.com/