Jaké jsou výhody instalace fotovoltaických elektráren doma?

Jaké jsou výhody instalace fotovoltaických elektráren doma? Komplexní šetření zpravodaje&# 39 zjistilo, že fotovoltaická elektrárna je nejprve instalována na střeše, což má dobrý tepelně izolační účinek a snižuje používání klimatizace v létě, což může dosáhnout energie úspora a snížení emisí. Každý kilowatt vyrobené fotovoltaické energie je ekvivalentní ke snížení spalování 0. 4 KG standardního uhlí, ke snížení emisí uhlíku o téměř 1 KG a ke snížení prachu o 0. 27 KG, což nelze podceňovat pro zlepšení našeho životního prostředí.


Za druhé, vrchol výroby fotovoltaické energie za celý rok je v létě a nedostatek energie v zemi&# 39 je také většinou v létě. Z pohledu národní spotřeby elektřiny může fotovoltaika dobře doplnit letní nedostatek energie. Současně se fotovoltaická výroba elektřiny provádí během dne a spotřeba elektřiny v sociálních podnikatelských aktivitách se vyskytuje hlavně během dne. Události týkající se výroby fotovoltaické energie a spotřeby elektřiny se přesně shodují.


Zatřetí, výroba fotovoltaické energie na střeše nezabírá cenné pozemní zdroje a výroba energie na místě a spotřeba připojená k síti jsou typickými příklady distribuovaných energetických aplikací aktivně obhajovaných státem.