Při výměně solárního pouličního světelného ovladače je třeba poznamenat několik bodů.

Životnost solárních panelů je obecně asi 20 let a životnost světelných zdrojů je obecně asi 8 let a póly jsou stěží rozbité. Dnes vám editor Anhui Jingneng Solar Controller představí, pokud dojde k poruše solárního regulátoru pouličního osvětlení, musíme věnovat pozornost tomu, co je třeba nahradit novým regulátorem.


Všichni víme, že projekty solárního pouličního osvětlení zahrnují solární regulátory pouličního osvětlení, baterie, solární panely, zdroje světla a stožáry světla. Záruční doba solárních ovladačů a baterií na ulici je obecně 3 až 4 roky, takže editor Anhui Jingneng Solar Controller věří, že v solárních systémech pouličního osvětlení, solárních ovladačích a bateriích se snadno ztratí zboží, pak sluneční energie. Body to je třeba poznamenat, když selže řadič pouličních lamp:


1, typ baterie. Dávejte pozor na olověné kyselinové nebo gelové baterie nebo lithiové baterie. Typ baterie je jiný a výběr ovladače je jiný, protože parametry nabíjení baterie jsou odlišné.


2. Výkon světelného zdroje. Pokud je to 30 W nebo méně, použijte proudový řadič 10A. Pokud je 30W až 60W s 20A regulátorem, vztahuje se k systémovému napětí 12V. Při 24V napětí se výkon vynásobí 2.


3. Síla sluneční energie. Pokud je nižší než 150 W, použijte ovladač 10A a použijte regulátor 20A mezi 150 W a 250 W.


4. Uspořádání korálků světelného zdroje. Pokud se jedná o více než 3 řetězce, použijte ovladač sestupné pouliční lampy, 4 nebo více řetězců a použijte krokový ovladač solární pouliční lampy, který je až 14 řetězců.


5. Zda má světelný zdroj vestavěnou jednotku. Redaktor Anhui Jingneng Solar Controller věří, že pokud má samotný světelný zdroj pohon, používá ovladač běžný solární řadič pouličního osvětlení. Pokud ve zdroji světla není žádná hnací síla, musíte si zakoupit stroj s integrovaným řízením konstantního proudu.