Oblast použití solárních panelů.

1. Uživatelská solární energie: (1) Malý napájecí zdroj 10-100W, který se používá pro vzdálené a nepojištěné oblasti, jako je náhorní plošina, ostrov, pastorační oblast, pošta pohraniční stráže a jiný vojenský a civilní život, jako je osvětlení, televize, pásky rekordér atd .; (2) 3 -5KW systém pro výrobu elektrické energie v domácnostech; (3) Fotovoltaické vodní čerpadlo: řešit pití a zavlažování hlubinných studní v oblastech bez elektřiny.

2. Doprava: jako jsou navigační světla, dopravní / železniční světla, dopravní výstražná / signalizační světla, pouliční osvětlení Yuxiang, výšková překážková světla, dálniční / železniční bezdrátové telefonní budky, bezobslužné napájení silnic atd.

3. Komunikační / komunikační pole: solární bezobslužná mikrovlnná reléová stanice, stanice pro údržbu optických kabelů, systém vysílání / komunikace / pagingu; venkovské nosiče telefon fotovoltaické systémy, malé komunikační stroje, voják GPS napájení atd.

4. Ropné, mořské a meteorologické obory: systémy solární energie pro katodickou ochranu ropovodů a rezervoárových bran, zdroje životních a nouzových zdrojů pro ropné plošiny, zařízení pro detekci moří, meteorologická / hydrologická pozorovací zařízení atd.

5. Napájení lampy: například zahradní světla, pouliční osvětlení, přenosná světla, kempovací světla, horská světla, rybářská světla, černá světla, výčepní svítidla, úsporné lampy atd.

6. Fotovoltaická elektrárna: 10KW-50MW nezávislé fotovoltaické elektrárny, Fengguang (Chai) komplementární elektrárna, různé velké stanice pro nabíjení parkovacích zařízení atd.

7. Konstrukce solární energie: Kombinace výroby solární energie se stavebními materiály, což učiní budoucí rozsáhlé budovy soběstačnými v moci, je v budoucnu hlavním směrem rozvoje.

8. Mezi další oblasti patří: (1) podpora automobilů: solární auto / elektrické vozidlo, zařízení pro nabíjení baterií, klimatizační zařízení pro automobily, větrací ventilátor, box na studený nápoj atd .; (2) systém regenerační energie pro výrobu solárního vodíku a palivových článků; (3) mořské vody Odsolovací zařízení; (4) satelit, kosmická loď, kosmická solární elektrárna atd.