Složení solárních panelů a různé funkce:

Složení solárních panelů a různé funkce:

(1) Tvrzené sklo: Jejím úkolem je chránit hlavní těleso generování energie (například bateriový článek). Volba přenosu světla je nutná:

1. Propustnost světla musí být vysoká (obvykle 91% nebo více); 2 ultrabílým temperováním.

(2) EVA: používá se k lepení pevného skla a těla (buňka) pro výrobu energie, výhody a nevýhody průhledného materiálu EVA přímo ovlivňují životnost komponenty, EVA vystavená vzduchu se snadno stárne a žlutě a tím ovlivňuje světlo přenos komponentní rychlosti, což ovlivňuje kvalitu výroby komponentů. Kromě kvality samotné EVA je laminovací proces výrobců komponent také velmi velký. Například, pokud EVA adhezivita není až na standard, EVA a tvrzené sklo a síla backplane není dostatečně silná, bude to způsobit EVA. Předčasné stárnutí ovlivňuje životnost součástí.

(3) Buňka: Hlavním úkolem je generovat elektřinu. Hlavním proudem hlavního trhu výroby elektřiny jsou krystalické křemíkové solární články a tenkovrstvé solární články, z nichž oba mají své výhody a nevýhody.

Krystalické solární články z křemíku, náklady na zařízení jsou poměrně nízké, avšak spotřeba a náklady na baterii jsou vysoké, ale účinnost fotoelektrické konverze je také vysoká, je vhodnější vyrábět elektřinu ve venkovním slunečním světle.

Tenké fotovoltaické články mají poměrně vysoké náklady na zařízení, avšak jejich spotřeba a náklady na baterii jsou nízké, ale účinnost fotoelektrické konverze je polovina krystalických křemíkových článků, ale efekt slabého osvětlení je velmi dobrý a mohou generovat elektřinu pod normální osvětlení, například kalkulačky. Na solární baterii.

(4) základní deska: role, těsnění, izolace, vodotěsnost. Obecně používané materiály TPT, TPE a jiné materiály musí být odolné proti stárnutí, většina výrobců komponentů je zaručena po dobu 25 let, tvrzené sklo, hliníková slitina obecně žádný problém, klíč je splnit požadavky s backplane a silikonu.

(5) Hliníková slitina: ochranné lamináty, které hrají určitou roli při utěsňování a podepření.

(6) Spojovací krabice: chrání celý systém výroby energie a funguje jako proudová reléová stanice. Pokud zkratovací krabice modulu automaticky odpojí řetězec akumulátoru na zkrat, nejdůležitějším faktorem při zabránění spálení celé rozvodné krabice systému je výběr diody. Různé typy článků, odpovídající dioda, nejsou stejné.

(7) Silikon: těsnící funkce, která se používá k utěsnění komponentů a rámu z hliníkové slitiny, spojení komponentů a spojovacích krabic Některé firmy používají na obou stranách oboustrannou pásku, pěnu nahradit silikon, běžně používaný silikon v zemi, proces je jednoduchý, pohodlné, snadné ovládání a náklady jsou nízké.

Yangtze Solar Power Co, Ltd

E-mail: info@yangtze-solar.com
Telefon: 0086-188 5826 1705

Fax: 0086-551-64437729

Web: www.yangtze-power.com

Přidat: No.72 Shufeng Road, Shushan, Heifei, Anhui PR Čína

No.3, Huaxing Road, Jintan, Jiangsu PR Čína