Yangtze sluneční, založená v roce 1994, poskytla více než 1.5GW fotovoltaické solární panely a miliony jednotek baterie, solární nabíječka řadiče a solárních invertorů. Naším cílem je vyvíjet, vyrábět a dodávat nejspolehlivější a cenově efektivní řešení sluneční energii do všech koutů světa.

Yangtze sluneční je obnovitelné energie se zaměřuje na vývoj produktů, výroba, systémová integrace, prodej a servis. Mezi produkty patří polykrystalické PV panel, Mono krystalické PV panely, ventil regulovat vést kyselina (VRLA) baterie, solární nabíječka, solární invertor, Turn-key dokončil Off Grid a mřížky na solární systémy.

Naše solární PV modul továrna pokrývá 90 000 metrů náměstí, má více než 750 zaměstnanců. S důrazem na řízení, výzkum a vývoj Yangtze sluneční neustále vyrábí špičkové produkty. Moduly v rozsahu od 5 w ~ 330W a jsou schválené TUV, UL, CE, IEC61215, IEC61730, CSA, CEC, JET. Výrobní kapacita solárních panelů dosáhl 320MW v roce 2015.

Naše baterie továrna pokrývá 80 000 metrů náměstí, má více než 700 zaměstnanců. Baterie, které Yangtze sluneční patří 2V & typ VRLA AGM 12V, VRLA GEL typ, OPzS a OPzV typ, který lze aplikovat v solární elektrárny skladování, skladování energie větrná, telekomunikace, UPS, systém požárního poplachu, nouzové osvětlení, atd. Výrobní kapacita baterie dosáhla 1 milionu jednotek v roce 2015.

Naše solární regulátor nabíjení a invertor továrna pokrývá 11.000 metrů náměstí, má více než 150 zaměstnanců. Poplatek řadiče a které Yangtze solární invertory patří PWM regulátor, regulátor MPPT, čistý sinusový měnič. Všechny typy střídačů a řadiče je schválen CE, UL. Produkty byly vyvezeny do více 80 různých zemí.

Yangtze sluneční nabízí také komplexní integrační systém, včetně sluneční, LED osvětlení, energetické produkty. Jsme nainstalovali a investoval několik společně a nezávisle v Číně i v zahraničí.

Společnost přísně sleduje systém jakosti ISO9001. Aktuální, Yangtze sluneční do značné míry realizovala automatizace výrobní linky s importované pokročilé zařízení a technologie z Německa, USA a Japonska. Dodržujeme přísné kontroly na vstupní kontroly, výrobní proces, kontrola hotových výrobků. Všechny produkty jsou certifikovány TÜV IEC(Germany), UL(America), JET (Japonsko), CSA (Kanada), CEC (Austrálie) a CE. S vynikající kvalitou a dobrou pověst, Yangtze solární Panel a baterie byly vyvezeny do více 120 různých zemí celého světa, zejména do Ameriky, Německo, Velká Británie, Japonsko.

Yangtze sluneční bude nadále inovovat a zlepšit své portfolio produktů obnovitelné energie, aby svět čistší a jasnější budoucnost.